Marcin Kudełka

8,4
419 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Kudełka

Z tego, co widzę po filmografii to niestety żadnego z w/w filmów nie widziałem. Mnie jednak (mimo 'dojrzałego' wieku :D ) Marcin Kudełka najbardziej kojarzy się z posidacią Cartoon'owego Johny Bravo. Sam serial jest rewelacyjny (nie tylko dla dzieci) ale niewątpliwego uroku dodaje mu postać Johnnego wraz z 'jego' głosem. Marcin Kudełka wypadł w tej roli wprost wspaniale. Bez niego ten serial to nie byłoby to. R*E*W*E*L*A*C*J*A

cOOba

sprawa jest prosta MARCIN KUDEŁKA jest KRÓLEM DUUBINGU

cOOba

Zgadzam się w zupełności. Ja Jhonnego Bravo oglądam tylko ze względu na ten rewelacyny dubbing Marcina Kudełki. Chyba nikt inny by tego nie zrobił lepiej.

cOOba

Ja mam 19 lat i oglądam Johny'ego Bravo, ale sądzę, że będę go oglądał nawet w przyszłości, serial jest po prostu świetny, prawdziwy majstersztyk, zacznijmy od tego, że pomysł na bajkę jest cudowny, a dubbing Marcina Kudełki sprawił, że po prostu zakochałem się w tej bajce, super, naprawdę super

cOOba

zgadza sie Johny Bravo to jego życiowa rola ;P
Moge sie jeszcze pochwalić że chodził z moją matką do klasy w liceum i podobno niezły był z niego komik ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones