PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95825}
7,7 88 313
ocen
7,7 10 1 88313
7,4 25
ocen krytyków
Sztuka spadania
powrót do forum filmu Sztuka spadania

chyba tym razem bedzie oscar, srodowisko akademii nie przegapi takiej okazji, zeby dowalic Bushowi...

ocenił(a) film na 9
shivar

He? Dowalic Bushowi? Amerykanie? Ciekawe czemu go ponownie wybrali. Film z racji antywojennego wydzwieku ma marne szanse na Oskara. Zreszta komu na tym zalezy. Oscar nie jest wyznacznikiem jakosci filmow i nigdy nie byl.

użytkownik usunięty
kebaart

wydaje mi sie, ze srodowisko akademii nie przepada za Bushem i tu upatruje szanse, Oscar nie jest jakas tam nagroda i milo kiedy dostaje go Polak, czyz nie?

kebaart

Fakt.... Tylko czemu wygrał Moore ostatnio:)

ocenił(a) film na 9
The_Perfect_Drug

No przyzjam sie ze nie wiem co wygrywa, bo od jakichs 5 lat oscary przestaly mnie zupelnie obchodzic. Apropos Moora to biedny jest ten jego Farenheit (za to dostal oscara??? - no comment).... Po swietnym bowling zroibl takiego gniota.......

kebaart

Eee... Za 'Bowling...'. Choć ja bym Oscara dał Van Santowi za 'Słonia' - zdjęcia, muzyka, reżyseria, film.

Natomiast 'Fahrenheit..' dopiero ma szansę na nagrodę, ale mOrre pragnie wystawić go jako naj... film, a nie dokument. Widać po 'palcu', chce całą rękę;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones