PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95825}
7,7 88 313
ocen
7,7 10 1 88313
7,4 25
ocen krytyków
Sztuka spadania
powrót do forum filmu Sztuka spadania

Moja ocena 1/10

użytkownik usunięty

Gdyż ten film jest z krótki aby go ocenić wyżej

ocenił(a) film na 7

Tak jak chyba wszystkie filmy krótkometrażowe? Powstrzymam się (choć z trudem) od skomentowania autora tematu.

Pozdr.

no i to gówienko spadło z top-100,

ocenił(a) film na 10
alcapone1973_filmweb

fackt.. ludzie oceniacie na "1" bo za krótki, a jaki ma być film krótkometrażowy? Zaprawdę , zaprawdę powiadam Wam, że do nie których ludzi to brak słów.

użytkownik usunięty
adiman

A jak ma go ocenić na tle filmów długometrażowych?

ocenił(a) film na 5

To ocen na tle filmow krotkometrazowych

Gnerelnie to chyba film krótkometrażowy, więc to logiczne, że jest KRÓTKI, właśnie natym polega błąd użytkowników FilmWebu, nie są wszechstronni i obiektywni w danej skali... Nie chcesz nie oceniaj, nie komentuj.

użytkownik usunięty
IrekMJ

Akurat 'nie oceniaj' A później takie gówno będzie sobie widniało w rankingach

ocenił(a) film na 8
IrekMJ

manny wygrywasz nagrodę złotego gila przyznawaną co roku za najgłupszą wypowiedź na filmwebie. 1 dla filmu krótkometrażowego, bo jest za krótki. brawo.

ocenił(a) film na 8
lllm

chyba, że to prowokacja. wtedy winszuję

lllm

LOL IIIm brawo

użytkownik usunięty
lllm

Głupotą to jest ocenianie tego filmu na 10 i uważanie go za arcydzieło

ocenił(a) film na 8

Bez kitu porażająca wypowiedź.. Błyskotliwa i mądra... Jest krótki i jest w nim opowiedziana historia o specyficznej wymowie i przedstawiona dość szyderczo - Rozumiem że może się to komuś nie spodobać, ale ocenić na "1" argumentując że film jest za krótki bo jest krótkometrażowy to już chyba trzeba być niespełna rozumu ew. chwilowo mieć problemy z ogarnięciem myśli i rzeczywistości...

użytkownik usunięty
Cruciarius

Filmy długometrażowe są pod każdym względem lepsze niż krótkometrażówki. Aby powstał film długometrażowy potrzeba poświecić wiele miesięcy a może nawet ponad rok. Do tego dochodzą duże pieniądze i ciężka praca wielu osób. Należy to wszystko wżąć pod uwagę i docenić.
A taką krótkometrażówkę ile się robi? - tydzień, dwa tygodnie. Wystarczy dobry grafik komputerowy, animator, i wszystko gotowe.
Nawet największy długometrażowy gniot zasługuje na wyższą ocenę niż krótkometrażówka

Jeśli gówno wiesz o grafice komputerowej, to proszę - NIE WYPOWIADAJ SIĘ. Przykładowo - na zrobienie prostej reklamy mleka Hej! (a właściwie więcej tam ujęć rzeczywistych, niżeli animacji), autorzy reklamy musieli poświęcić miesiąc, cały czas ostro pracując (info: http://www.max3d.pl/article.php?id=176 ). Generalnie to dobrą animację krótkometrażową ciężej często zrobić niż cały film, robiony klasycznymi metodami. Ponadto - Sztuka Spadania niesie ZNACZNIE większe przesłanie niż spora ilość filmów pełnometrażowych.

A wypowiadam się jako grafik 3D.

użytkownik usunięty
arkhaor

Blablalala. Wychodzi na to, że to byli bardzo słabi graficy komputerowi skoro tak długo im to zeszło. Gdyby ci sami mieli tworzyć Shrek, Avatara, Epokę lodowcową itp. to prawdopodobnie zeszło by im to z 10 lat

ocenił(a) film na 10

Zamilcz. Ile ludzi może pracować przy reklamie mleka, a ile przy tworzeniu Avatara/Shreka? Nie masz pojęcia o grafice, a strasznie się tu będzie produkował.

użytkownik usunięty
Evereth

No właśnie o wiele więcej i dlatego trzeba doceniać długometrażowe filmy

Nie masz pojęcia o grafice - a skąd to wiesz rentgen masz w oczach czy co, jasnowidzem jesteś

Większym wyczynem jest zrobić coś dobrego w małej grupie z bardzo ograniczonym budżetem niżeli w ogromnej grupie w której każdy grafik odpowiada za jedną postać bądź lokację. Oj jacy ci ludzie nieumiejętni :(((

I tak - NIE MASZ POJĘCIA O GRAFICE. Mam rentgen w oczach, uwierz.

użytkownik usunięty
arkhaor

Tamten post nie był kierowany do ciebie tylko do Evereth, no chyba że jesteś trollem i Evereth to twoje drugie konto

manypakiao7 - Jeśli masz 7 lat to wybaczam twoją niewiedzę. Dorośniesz - zrozumiesz, że jak się nie ma o czymś pojęcia lepiej milczeć :).

użytkownik usunięty
jojok21

kolejny idiota jasnowidz się znalazł

ocenił(a) film na 9

Dokładnie! Poza tym nie było gołych cycków ani techna! Gówno takie, że hej! W ogóle nie powinni tego wstawiać na filmweba skoro to nie jest film długometrażowy! Seriale też wypieprzyć! A co!

ocenił(a) film na 7
lijn

ludzie many to kretyn jakich malo na FW. on przeciez sie lepiej zna od krytykow filmowych. nie zrozumial animacji i juz komentarz ze dlugometrazowe filmy sa lepsze. ehh usun konto, albo wgl nie loguj sie . zalosny koles.

użytkownik usunięty
mbky95

nie jestem kretynem
nie jestem mądrzejszy od krytyków
animacja to jest złe określenie
konta na razie nie mam zamiaru usuwać
fil zrozumiale, akurat ten nie jest wcale taki trudny

użytkownik usunięty

nie edytuje mi
*film

ocenił(a) film na 7

kurde a ja jednak czekalem na ostra krytyke, lecz sie przeliczylem. :)
podziwiam opanowania.

ocenił(a) film na 9

uważam, że jesteś mądrzejszy od krytyków. naprawdę, masz tyle interesujących rzeczy do powiedzenia, np. to, że to nie jest animacja, wow, myślałam, że jest, ale ty tak się na wszystkim znasz, więc wierzę tobie

użytkownik usunięty
lijn

naucz się czytać ze zrozumieniem

użytkownik usunięty


animacja
1. «metoda robienia filmów rysunkowych, kukiełkowych; też: film zrealizowany tą metodą»
2. «tworzenie ruchomych obrazów komputerowych; też: te obrazy»

ocenił(a) film na 9

wow, ale fajnie, jeszcze do tego masz słownik w głowie, jesteś supergeniuszem! a niech mnie!

użytkownik usunięty
lijn

skopiowałem to

ocenił(a) film na 9

buahaha! prawdziwy z ciebie mózgowiec, faktycznie

użytkownik usunięty
lijn

jednak jesteś prostakiem

ocenił(a) film na 9

ranisz me serce

użytkownik usunięty
lijn

ohhhhh ale zemnie drań

Film to film, bez względu na to, czy krótki czy długi. Poza tym uważam, że nie powinno się oceniać w odniesieniu do innych filmów, ale indywidualnie. Albo jest dobre, albo nie - podoba się albo się nie podoba - a długość nie powinna mieć znaczenia.

ocenił(a) film na 8

Ciekawi mnie czy ktoś wam płaci za zakładanie tych bezsensownych tematów? Czy tak po prostu z nudów?

Widzisz. Niektóre filmy potrzebują 90, albo 120 albo więcej minut żeby przekazać jakiś sens i przesłanie. A ta animacja trwa 6 minut i przekazuje więcej niż nie jeden dłuugi film. Więc raczej należy się wysoka ocena a nie 1 za to że krótki. Coś ci nie poszło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones