PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95825}
7,7 88 316
ocen
7,7 10 1 88316
7,4 25
ocen krytyków
Sztuka spadania
powrót do forum filmu Sztuka spadania

Tomasz Bagiński jest jednym z najlepszych grafików na świecie. Bez względu na treść (choć film był dobrze wyreżyserowany) za samą grafikę przestrzenną należy się mu 9. Prawda, że 2004 rok to czas wielkich przemian w tej dziedzinie. Sprzęt dający wiele więcej możliwości, ale pamiętajmy, że jest to głównie praca jednego człowieka. A, że na filmwebie sami informatycy siedzą to nie moja wina ;)

użytkownik usunięty
Doroteusz

moja teoria jest bardziej prawdopodobna

Doroteusz

moja teoria jest taka, pomysl niezly, dobre wykonanie, talentu temu panu nikt nie odmowi
ale to tylko pare minut wiec kryteria sa calkiem inne bo liczy sie glownie animacja, w tak krotkim filmie ciezko cos spieprzyc i liczy sie wykonanie
a wykonanie bardzo dobre
ciezko podac minusy bo w tym filmie na minusy nie bylo poprostu czasu

a tak na marginesie to wydaje mi sie ze dla takich filmow powinien byc osobny ranking, bo ja mozna sensownie porownywac 6minut z filmem trwajacym 2godziny?

El_Magiko

Dokładnie, osobny ranking załatwiłby sprawę. To tak jak można powiedzieć zarówno o krótkim opowiadaniu, jak i o ponadtysiącstronicowej sadze, że są świetne, ale trudno porównywać jedno i drugie i stawiać na tym samym podium.

Doroteusz

Albo jest Polakiem.

Doroteusz

Heh to wyjaśnienie jest mistrzowski...Bo gość jest dobrym grafikiem..To tak jakby powiedzieć że Darabont jest jednym z najlepszych reżyserów i ,,Skazani...,, są tak wysoko i dodam nie patrząc na treść hehe...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones