PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95825}
7,7 88 316
ocen
7,7 10 1 88316
7,4 25
ocen krytyków
Sztuka spadania
powrót do forum filmu Sztuka spadania

nominacja do Oscara pewnie bedzie ale wydaje mi sie ze statuekti nie dostanie... chociaz chcialbym sie mylic...

ocenił(a) film na 8
Plainview

uważam, że jednak katedra była słabsza i w tamtym roku (roku nominacji) sadze, ze byla wieksza konkurencja. imo ma bardzo duze szanse na statuetkę

Plainview

Oskar? A niby za co? Taka animacja jest w co drugiej grze...

Ready2

nie za animacje oskar ale za cos innego. cos co od strzala sie lapie. albo wogole

ocenił(a) film na 9
finallyh

Nie jestem pewien czy moze walczyć o Oscara. Fakt. bardzo dobra animacja i bardzo dobry filmik, ale katedra lepsza, i to dużo.

Der

"Nie jestem pewien czy moze walczyć o Oscara"...:)

ocenił(a) film na 10
finallyh

tak na marginesie i z przykrościął musze stwierdzić że SZTUKA SPADANIA nie ejst nominowana do Oscara
a więcej na...http://oscary.onet.pl/111 8,kategoria.html

gazdus_2

osz cholercia, bynajmniej nie umniejsza to niczego w oczach mych, aczkolwiek przydaloby sie wiecej rozglosu chlopakowi

ocenił(a) film na 9
Plainview

wielu tak sadzi ,a ja dalej nie jestem w stanie powiedziec ktory filmik lepszy. oba sa genialne, zaskakujace, wciskajace w fotel.
jedno i drugie niezle mna telepnely, kazdo inaczej ale z rowna sila.sa calkowicie inne. i to porazilo mnie juz od pierwszych sekund ogladania. gdzie ta tajemniczosc,mrok,widoki a'la obrazy beksinskiego? nie ma.... na poczatku, nie kryje, czulam pewne rozczarowanie, [przeszlo baaardzo szybko] po 3-4 z rzedu obejrzeniu utwierdzilam sie w przekonaniu ze pan.T.B. jest w swojej dziedzinie bogiem.
.obie animacje kocham. i jak katedra zachwycala misternym wykonaniem i klimatem, tak "sztuka..." poraza swoja wymowa. do tego muzyka ,ktora w polaczeniu z cala reszta za kazdym razem przyprawia o dreszcze.

genialne

ocenił(a) film na 10
Plainview

Katedra jest super ale sztuka spadania jest lepsza ma lepsze przesłanie :D i jest wogole bardziej efekciarska D

ocenił(a) film na 10
Plainview

Sztuka spadania była super, ale Katedrze (jakim cudem nie dostała Oscara? :/) nie dorasta do pięt...

ocenił(a) film na 8
soniq01

katedra a sztuka spadania to co innego nie znam sie i nie wiem czy mozna stwierdzic ze tych dwoch filmikow sie raczej nie porowna animacja mi sie podoba

izzzzz

to kompletnie 2 rozne filmy .. aktedra rewelacyjna - pomyslowa z rozmachem zaskakujaca .. sztuka spadania .. przede wszystkim przeslanie oczywiscie nie ujmujac nic a nic wykonastwu ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones